KONST / Litografier / Färglitografi 9233007
nr 923 3007
Mogens Balle
(1921-1988), Danmark
Färglitografi , Mogens Balle (1921-1988), Komposition, 150/230, signerad. -64, motivet: 62x42
Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2014
kl 19:19:24
4/11 09:16:42